| Модель | P60023.5154Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5907798249442 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Pierre Ricaud Solar 2 P60023.5154Q opiera swoje działanie o mechanizm solarny Seiko Epson VS37A. Czarna tarcza chroniona przez szkiełko mineralne uzupełniona została o datownik dni miesiąca. Srebrna koperta ze stali szlachetnej połączona jest z wygodną meshową bransoletą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password