| Модель | P51091.1G13Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798253340 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P51091.1G13Q to damski zegarek działający w oparciu o mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. W złotej kopercie ze stali szlachetnej umieszczono srebrną tarczę, całość uzupełnia skórzany, szary pasek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password