| Модель | P51087.1257Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798254392 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Sapphire P51087.1257Q to damski zegarek opierający swoje działanie o mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Jego szara tarcza zabezpieczona jest przed uszkodzeniami przez szafirowe szkiełko. Złota koperta ze stali szlachetnej połączona została z czarnym, skórzanym paskiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password