| Модель | P51028.5224Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798248162 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Sapphire P51028.5224Q to dodatek o stonowanej kolorystyce i ponadczasowej formie. Urządzenia nie trzeba zdejmować na czas mycia rąk, ponieważ jest odporne na małe zachlapania. Produkt jest wprawiany w ruch przez kwarcowy mechanizm. Na czarnej tarczy znajduje się małe okienko, które ukazuje numer dnia miesiąca. Cyferblat chroni szafirowe szkiełko, które wyróżnia się odpornością na działanie czynników zewnętrznych.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password