| Модель | P22111.B114Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798251971 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeśli poszukujesz klasycznego dodatku to Pierre Ricaud Classic P22111.B114Q spełni twoje oczekiwania. Czarna tarcza wykończona szlifem słonecznym pięknie mieni się w słońcu co zdecydowanie przyciąga uwagę. Za precyzję odmierzanej godziny odpowiada popularny mechanizm kwarcowy Seiko Espson VJ20. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password