| Модель | P22092.B15ZQ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 9.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 111111111111 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P22092.B15ZQ to damski zegarek o ponadczasowym designie. Model ten świetnie odnajdzie się w obowiązujących trendach modowych i łatwo dopasuje się do nowych ze względu na swój uniwersalizm. Tarcza wypełniona masą perłową ze srebrnymi elementami została zabezpieczona szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność oszacowano na poziomie 30 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password