| Модель | P22048.114MQ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Кристали, Перламутр |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 8.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798247653 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Fashion P22048.114MQ prezentuje klasyczną kolorystykę i przyciągające uwagę zdobienia. Czarna tarcza wypełniona masą perłową i ozdobiona kryształkami została pokryta elastycznym szkiełkiem mineralnym, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność oceniona na poziomie 3 ATM zabezpiecza mechanizm przed uszkodzeniem w przypadku niewielkiego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password