| Модель | P22038.5145Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798233717 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Classic P22038.5145Q to model, który doda charakteru Twoim stylizacjom. Niebieską tarczę ozdobiono kryształkami, a także zabezpieczono elastycznym szkłem mineralnym. Wodoszczelność oceniona w klasie 3 ATM zapewnia zabezpieczenie przed uszkodzeniem w przypadku niewielkiego kontaktu z wodą. Całość objęto 2-letnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password