| Модель | P22036.1145Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798241484 |
| Тип продукту | Годинник |
Damski zegarek Pierre Ricaud Fashion P22036.1145Q pracuje na japońskim mechanizmie kwarcowym, umieszczonym w złotej kopercie ze stali. Klasy dodaje całości dekoracyjne zdobienie szlifem słonecznym i kryształkami. Modny projekt podkreśla niebieska tarcza oraz bransoleta mesh.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password