| Модель | P22028.5114Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798252541 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Classic P22028.5114Q do działania napędza mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Jego czarna tarcza uzupełniona została o indeksy liniowe i zabezpieczona przez mineralne szkiełko. Koperta ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym połączona została z wąską, subtelną, meshową bransoletą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password