| Модель | P22023.PR149.9SL |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00mm |
| Товщина корпусу | 9.00mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 16 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905806101645 |
| Тип продукту | Годинник |
Stylowy zegarek Pierre Ricaud P22023.PR149.9SL w zestawie z bransoletką PR149.9SL.
Zegarek Pierre Ricaud P22023.PR149.9SL to elegancki kobiecy czasomierz. Stalową kopertę barwy różowego złota zawieszono na wygodnym szarym skórzanym pasku. Ciemną tarczę przykryto szkłem mineralnym. Ponadto, na cyferblacie znajdziemy wskaźnik czasu 24-godzinnego oraz rozbudowany datownik. Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm kwarcowy. Klasa wodoszczelności 30m pozwala na drobne zachlapania. Zegarek Pierre Ricaud P22023.PR149.9SL objęto 24-miesięczną gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password