| Модель | P22019.5678Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 27.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798229925 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Fashion P22019.5678Q to damski zegarek, którego sercem jest mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Jego koperta ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym połączona została z różowym, skórzanym paskiem, który zdecydowanie przyciąga wzrok i wyróżnia się spośród innych. Całość dopełnia różowa tarcza zabezpieczona przez szkiełko mineralne.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password