| Модель | P22018.1B73Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 7.00 mm |
| Стиль ремінця | Елегантний |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798255962 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password