| Модель | P22013.2141Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 27.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Кристали, Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798248971 |
| Тип продукту | Годинник |
Jeśli szukasz eleganckiego i jednocześnie subtelnego dodatku, to zegarek damski Pierre Ricaud Fashion P22013.2141Q jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Kwarcowy mechanizm Citizen Miyota GL30 odmierza czas. Na złotej tarczy ozdobionej szlifem słonecznym zostały umieszczone indeksy w formie błyszczących kryształków. Model cechuje się odpornością na mniejsze zachlapania, np. podczas mycia rąk. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password