| Модель | P21069.1251QFZ |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798226405 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Multifunction P21069.1251QFZ do działania napędza mechanizm kwarcowy Seiko Epson VX3J. Wyposażony został w datowniki dni miesiąca i tygodnia oraz sub tarczę czasu dobowego. Bezel ozdobiony został kryształkami, a brązowy, skórzany pasek połączony jest z kopertą ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password