| Модель | P21068.1253QZRE |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Принт / друк |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Жовтий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798258192 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Classic P21068.1253QZRE działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy Citizen Miyota 2035. Kopertę ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota ozdobiono kryształkami. Tarczę z motywem jelenia zabezpiecza szkło mineralne. Całość uzupełnia skórzany, żółty pasek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password