| Модель | P21064.1111Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 29.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798251797 |
| Тип продукту | Годинник |
Pierre Ricaud Classic P21064.1111Q to elegancki zegarek, który doskonale komponuje się z kobiecą stylizacją ze względu na klasyczną budowę. Kopertę oraz bransoletę typu mesh wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej w złotym kolorze. Całość uzupełnia tarcza pokryta szkiełkiem mineralnym. Urządzenie jest napędzane mechanizmem kwarcowym Seiko Epson VJ20.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password