| Модель | P21012.5213Q |
|---|---|
| Бренд | PIERRE RICAUD |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 11.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907798255009 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Pierre Ricaud Classic P21012.5213Q to ponadczasowy dodatek, który nigdy nie wyjdzie z mody. Produkt łączy czarny elegancki kolor oraz srebrny. Model działa dzięki kwarcowemu, japońskiemu mechanizmowi Citizen Miyota 2035. Skórzany pasek łączy się z kopertą wykonaną ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko chroni cyferblat przed działaniem czynników zewnętrznych. Zegarek jest odporny na małe zachlapania, np. podczas mycia rąk.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password