| Модель | PF01255 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 21.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5905839015902 |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Perfect Classic PF01255 — це витончена модель у класичному стилі, яка чудово підійде як елегантний аксесуар на щодень. Золотий корпус з нержавіючої сталі шириною 21 мм і товщиною 8 мм надає виробу витонченого вигляду. Він поєднаний з коричневим шкіряним ремінцем шириною 10 мм, який забезпечує комфорт при носінні та підкреслює класичний стиль. Білий циферблат створює чітку та позачасову композицію. Циферблат покритий мінеральним склом, яке захищає його від впливу зовнішніх факторів. Модель працює на основі кварцового механізму Miyota 2035. Водонепроникність на рівні 30 метрів робить годинник стійким до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password