| Модель | PF01201 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Perfect Classic PF01201 — це елегантна модель, у якій сріблястий корпус із нержавіючої сталі поєднано з рожевим шкіряним ремінцем. Білий циферблат надає виробу світлого, класичного вигляду, а рожевий ремінець вносить ніжний колірний акцент без надмірної вишуканості. Це пропозиція для жінок, які шукають простий годинник із витонченим жіночним характером. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до невеликих бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password