| Модель | PF01200 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Perfect Classic PF01200 вирізняється світлим класичним циферблатом, сріблястим корпусом та сірим шкіряним ремінцем, що надає моделі більш сучасного вигляду. Така кольорова гама легко поєднується з одягом, а водночас виглядає ніжніше, ніж сильно контрастні поєднання. Модель добре підійде жінкам, які люблять прості годинники з нейтральним ремінцем та елегантною формою. Кварцовий механізм Miyota 2035 забезпечує роботу годинника, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 3 ATM захищає модель від дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password