| Модель | PF01199 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Тип продукту | Годинник |
Жіночий годинник Perfect Classic PF01199 — це елегантна модель, у якій сріблястий корпус із нержавіючої сталі поєднано з синім шкіряним ремінцем. Білий циферблат надає виробу легкого, класичного вигляду, а синій ремінець вносить свіжий колірний акцент без надмірної вишуканості. Це пропозиція для жінок, які шукають простий годинник, але не хочуть обирати стандартний чорний або коричневий ремінець. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Miyota 2035, а мінеральне скло захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 3 АТМ означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password