| Модель | PF01192 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Długość paska | Standardowa (męska) |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Perfect Classic PF01192 вирізняється сріблястим корпусом, підібраним браслетом та білим циферблатом, які разом створюють універсальний ансамбль для щоденного носіння. Світлий циферблат надає виробу класичного характеру, а сталевий браслет робить модель більш офіційною, ніж варіант на шкіряному ремінці. Кварцовий механізм Miyota 2035 забезпечує роботу годинника, а за захист циферблата відповідає мінеральне скло. Водонепроникність 3 ATM захищає модель від дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password