| Модель | PF00485 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981726769 |
| Тип продукту | Годинник |
Model damskiego zegarka Perfect Multifunction PF00485 charakteryzuje się czarną, metalową kopertą i czarną bransoletą mesh. Na tarczy, ozdobionej kryształkami, umieszczone są mniejsze imitacje tarcz informujące o czasie dobowym, dniu tygodnia i miesiąca. Zegarek ten działa dzięki japońskiemu mechanizmowi kwarcowemu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password