| Модель | PF00464 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981741991 |
| Тип продукту | Годинник |
Dla kobiet, które cenią sobie połączenie elegancji i komfortu, Perfect Fashion PF00464 jest wyjątkowym wyborem. Ten damski zegarek z kwarcowym mechanizmem wyróżnia się srebrną tarczą z efektem szlifu słonecznego, który pięknie odbija światło. Metalowa koperta, ozdobiona kryształkami, dodaje blasku i luksusu, a szary, skórzany pasek zapewnia wygodę i styl. Antyalergiczna powłoka jest idealna dla osób o wrażliwej skórze, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM chroni zegarek przed przypadkowymi zachlapaniami, a szkiełko mineralne zapewnia trwałość i czytelność tarczy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password