| Модель | PF00444 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981722235 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Fashion PF00444 jest klasyczną propozycją dla kobiet. Model składa się ze złotej tarczy, dopasowanej bransolety typu mesh ze stali szlachetnej oraz czarnej tarczy pokrytej szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność produktu wynosi 30 m, dlatego jest on odporny na zalanie przy niewielkim zachlapaniu (np. podczas mycia rąk).
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password