| Модель | PF00427 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981724970 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Chronograf PF00427 to męski zegarek wyposażony w komplikacje datownika dni miesiąca i chronografu. Czarną tarczę zabezpieczono szkłem mineralnym. Mosiężną kopertę połączono z bransoletą z mosiądzu i metalu. Praca modelu opiera się o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password