| Модель | PF00404 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981721702 |
| Тип продукту | Годинник |
Idealnym prezentem dla kobiety jest Perfect Classic PF00404. Do produkcji srebrnego modelu wykorzystano mosiądz oraz stal szlachetną. Całość uzupełnia tarcza udekorowana szlifem słonecznym. Produkt działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Jego wodoszczelność wynosi 30 m, w związku z czym niewielkie ilości wody nie stanowią ryzyka zalania mechanizmu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password