| Модель | PF00396 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981720972 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Perfect PF00396 z kolekcji Fashion składa się z klasycznej okrągłej koperty w złotym kolorze i skórzanego czerwonego paska. Dopełnienie stanowi srebrna tarcza zapewniająca czytelność. Model będzie pasował do codziennych i formalnych strojów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password