| Модель | PF00375 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981739950 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Perfect Classic PF00375 rewelacyjnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennych i casualowych stylizacji. Na tarczy w kolorze srebrnym umieszczono jedynie datownik dnia miesiąca. Wodoszczelność modelu wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password