| Модель | PF00360 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981721948 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz zegarka damskiego, który delikatnie dopełni stylizację? W takim razie Perfect Classic PF00360 to propozycja dla Ciebie. Kwarcowy japoński mechanizm Miyota 2035 napędza produkt do działania. Indeksy i wskazówki w czarnym kolorze znajdują się na tarczy osłoniętej mineralnym szkiełkiem. Urządzenie składa się z koperty oraz bransolety wykonanych z metalu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password