| Модель | PF00346 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981739905 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Perfect Classic PF00346 to propozycja dla miłośników klasyki. Model pracuje w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2115-6. Czarna tarcza została uzupełniona jedynie o datownik dnia miesiąca. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password