| Модель | PF00329 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981723171 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Perfect Adventure PF00329 pracuje na mechanizmie kwarcowym. Umieszczono go w czarnej kopercie. Elegancko-sportowy design dopełnia taka sama bransoleta i granatowa tarcza.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password