| Модель | PF00328 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981723133 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Perfect Adventure PF00328 to elegancki model. Wyróżnia się sportowym stylem. Metalową obudowę w złotym kolorze dopełnia biała tarcza z dużymi indeksami. W kopercie umieszczono sprawdzony mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password