| Модель | PF00324 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981724697 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Perfect Classic PF00324 to srebrno-niebieski dodatek, który działa na podstawie kwarcowego mechanizmu. Model składa się z bransolety oraz koperty, które powstały z metalu. Na cyferblacie znajduje się datownik dnia miesiąca.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password