| Модель | PF00293 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981723539 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Perfect Classic PF00293 działa w oparciu o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. Złotą kopertę z metalu połączono z meshową bransoletą w tym samym kolorze. Srebrną tarczę zdobi szlif słoneczny i kryształki.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password