| Модель | PF00288 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981722099 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Classic PF00288 to damski zegarek, który opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy Miyota 2035. W kopercie z metalu w kolorze złotym osadzono srebrną tarczę ze szlifem słonecznym i 4 kryształkami. Całość uzupełnia wygodna, meshowa bransoleta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password