| Модель | PF00244 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981755127 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Fashion PF00244 to elegancki zegarek damski. Połączenie stalowej koperty w złotym odcieniu i czarnego paska ze skóry naturalnej z pewnością doda klasy niejednej stylizacji. Wodoszczelność urządzenia wynosi 30 m. Produkt działa w oparciu o mechanizm kwarcowy. Wraz z zakupem model jest obejmowany dwuletnią gwarancją i zapakowany w firmowe pudełko.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password