| Модель | PF00240 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 24.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5909978245749 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Fashion PF00240 to damski zegarek kwarcowy. Białą tarczę osadzono w srebrnej kopercie ze stali szlachetnej i zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Całość uzupełnia brązowy pasek ze skóry. Wodoszczelność w klasie 3 ATM zabezpiecza w razie niewielkiego zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password