| Модель | PF00228 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 26.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981703333 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Perfect Fashion PF00228 to doskonała propozycja dla kobiet, które szukają klasycznego dodatku w subtelnym wydaniu. Urządzenie składa się z czarnego skórzanego paska oraz złotej koperty wykonanej ze stali szlachetnej. Mineralne, elastyczne szkiełko chroni biały cyferblat, na którym znajdują się indeksy w formie cyfr arabskich. Model działa w oparciu o kwarcowy mechanizm. Produkt jest odporny na małe zachlapania, np. podczas mycia rąk.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password