| Модель | PF00224 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Дитячий |
| EAN | 5909978245770 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek dziecięcy Perfect Kids PF00224 to dodatek, który sprawi radość najmłodszym. Urządzenie działa dzięki kwarcowemu mechanizmowi. Na tarczy i gumowym pasku znajduje się motyw motylków. Produkt jest odporny na małe zachlapania, np. podczas mycia rąk. Mineralne szkiełko chroni cyferblat.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password