| Модель | PF00217 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 2010000007921 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Perfect Fashion PF00217 jest świetną propozycją dla każdego, kto uwielbia delikatne, pastelowe kolory. Produkt ma tarczę wykonaną z masy perłowej. Jest ona chroniona przez mineralne, elastyczne szkiełko. Urządzenie cechuje się odpornością na drobne zachlapania, np. podczas mycia rąk. Model jest napędzany kwarcowym mechanizmem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password