| Модель | PF00198 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 2010000008027 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Fashion PF00198 jest zegarkiem stworzonym z myślą o kobietach, które gustują w delikatnych i subtelnych dodatkach. Do działania napędza go mechanizm kwarcowy. Koperta oraz meshowa bransoleta powstały ze stali szlachetnej. Model jest odporny na małe zachlapania, np. podczas mycia rąk. Produkt ma tarczę, która została wykonana z masy perłowej.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password