| Модель | PF00178 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5903981742967 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Classic PF00178 jest nowoczesnym, męskim zegarkiem w srebrno-szarej kolorystyce. Produkt działa w oparciu o mechanizm kwarcowy, natomiast tarcza z motywem czaszki została zabezpieczona szkiełkiem mineralnym. Kopertę wykonano z metalu pokrytego antyalergiczną powłoką IPS, natomiast do produkcji bransolety wykorzystano metal.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password