| Модель | PF00120 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 19 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5903981754007 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Perfect Fashion PF00120 to elegancja i modna forma, która dopasuje się z powodzeniem do uniwersalnych i formalnych stylizacji. Zestawienie złotej koperty z metalu ze złotą bransoletą mesh i czarną tarczą nada stylizacjom nowoczesnego sznytu. Zegarek ten spakowano w oryginalne pudełko. Maksymalny obwód zegarka, łącznie z bransoletą i kopertą, wynosi 19 cm.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password