| Модель | PF00114 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Дитячий |
| EAN | 5909978237584 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Perfect PF00114 z kolekcji Kids składa się z okrągłej koperty z tworzywa i silikonowego paska - obie części są w czerwonym kolorze. Ten dziecięcy model ma także białą tarczę ułatwiającą czytanie godzin.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password