| Модель | PF00038 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978230233 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Perfect Classic PF00038 to elegancja sama w sobie. Zestawienie złotej koperty ze stali z czarnym paskiem ze skóry i srebrną kopertą przypadnie każdemu mężczyźnie do gustu i nada stylizacjom nowoczesnego sznytu. Zegarek ten spakowano w oryginalne pudełko.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password