| Модель | PF00027 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978230011 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Perfect PF00027 z kolekcji Classic składa się z klasycznej okrągłej koperty ze stali szlachetnej i takiej samej bransolety. Uwagę zwraca mocnym akcentem w postaci czarnej tarczy. Model będzie pasował dla każdego mężczyzny do biznesowego dress code’u.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password