| Модель | PF00018 |
|---|---|
| Бренд | PERFECT |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Дитячий |
| EAN | 5909978229640 |
| Тип продукту | Годинник |
Perfect Kids PF00018 prezentuje żywą kolorystykę czerwieni i bieli uzupełnioną dziecięcymi wzorami. Zarówno dzieci, jak i rodzice pokochają ten model za wygodne wykonanie z elastycznej gumy i bardzo czytelną jasną tarczę. Długą pracę zagwarantuje mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password