| Модель | 733569575794 |
|---|---|
| Бренд | Paul Rich |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 733569575794 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Paul Rich Signature Noble's Silver 733569575794 zachwyca klasyczną, srebrno-czarną kolorystyką. Szlifowaną tarczę uzupełniono o datownik dnia miesiąca i powłokę luminescencyjną na znacznikach. Wodoszczelność wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password